Bestuur ZV Haerlem
COMISSIEFUNCTIENAAMTEL:EMAIL
Bestuur ZV HaerlemVoorzitterBen Bolsenbroek06-25097976benbolsenbroek@zvhaerlem.nl
SecretarisVacantsecretaris@zvhaerlem.nl
info@zvhaerlem.nl
Penningmeester(s)Bas Meegdes
Chris van Vliet
basmeegdes@zvhaerlem.nl
chrisvanvliet@zvhaerlem.nl
Bestuurslid ABC zwemmenJenny Klasenjennyklasen@zvhaerlem.nl
Bestuurslid WaterpoloFrank PruijnFrankpruijn@zvhaerlem.nl
Bestuurslid WedstrijdzwemmenVacant
Bestuurslid RecreatiefVacant
Waterpolo commissie
CommissieFunctieNaamTel:Email
WaterpoloVoorzittera.i. Frank Pruijnfrankpruijn@zvhaerlem.nl
Waterpolo SecretariaatMario Wiedeman06-30366477wpsecretariaat@zvhaerlem.nl
Coördinator ScheidsrechtersVincent de Weger06-49612153sr-coordinator@zvhaerlem.nl
Coördinator W-officialsw-officialzaken@zvhaerlem.nl
Coördinator instroom jeugdIsa Kuijpers
Coördinator jeugdteamsLars Kerkhoff
Fabienne Kerkhoff
06-46700286
06-55540616
waterpolojeugd@zvhaerlem.nl
Sponsoringsponsoring@zvhaerlem.nl
MateriaalMartin Schulze06-44815559
Zwemcommissie
CommissieFunctieNaamTelEmail
WedstrijdzwemmenVoorzittera.i. Monique Blokmoniquewildschut@zvhaerlem.nl
SecretariaatJessica Nash, Mirjam Maarhuiszwemsecretariaat@zvhaerlem.nl
OfficialsArjan Rietveldofficials@zvhaerlem.nl
Inschrijvingen wedstrijdenLex van Leeuwen, Ankie Stassen
Inschrijvingen
(Swimkick Minioren)
Peter Schoemanminioren@zvhaerlem.nl
MastersDaniela Bosetto, Matteo Mattachionemasters@zvhaerlem.nl
Overige commissies en functionarissen
CommissieFunctieNaamTelEmail
Bar/clubhuisVoorzitterRuud Cloeckhoe bereik ik de bar
SponsoringCoordinatorsponsoring@zvhaerlem.nl
VertrouwenspersoonManouk Themmenvertrouwenspersoon@zvhaerlem.nl
VrijwilligerscommissieVoorzitter
Algemeen
Algemeen
Algemeen
Algemeen
Algemeen

Marieke Verbraak
Ben Bolsebroek
Ruud Cloeck
Ton van Soest
Mark Siezen
Noor Siezen
mariekeCVB@zvhaerlem.nl
Website
WebsiteFunctieNaamTelEmail
Webmaster
webredacteur zwemmen
webredacteur waterpolo
webredacteur leszwemmen Richard van Schieleszwemmen@zvhaerlem.nl
webredacteur brevetzwemmen
Ben Hoekstrabrevetzwemmen@zvhaerlem.nl
Afdeling wedstrijdzwemmen
AfdelingFunctieNaamTelEmail
WedstrijdzwemmenHoofdtrainerRoy vd Woude
TrainerEd Dekker
TrainerAlexandra de Jong
TrainerJoost de Deugd
TrainerLuisa Garcia Montoya
TrainerIris Jonker
TrainerHannah Looij
Afdeling recreatief zwemmen
AfdelingFunctieNaamTelEmail
Recreatief zwemmen:
– Banenzwemmenlesgever Ruud van der Weidendyruvdweiden@hotmail.com
– MasterzwemmenlesgeverMonique WIldschut
Daan Kramer
Moniquewildschut@zvhaerlem.nl
– AquasportieflesgeverJenny Klasenjennyklasen@zvhaerlem.nl
– Zwemmen met een beperkingCoördinatorJenny Klasenjennyklasen@zvhaerlem.nl
– Hermine en Elise groep lesgeverElise Vriend
Hermine Teeuwen
elise_vriend@msn.com
Afdeling leren zwemmen
AfdelingFunctieNaamTelEmail
Leren zwemmen
– ZwemlescoordinatorJenny Klasenjennyklasen@zvhaerlem.nl
– BrevetzwemmencoordinatorBen Hoekstrabrevetgroep@zvhaerlem.nl
– Ik zwem ik polocoördinator vrijdagConny Veeningsikzwemikpolo@zvhaerlem.nl
Connyveenings@zvhaerlem.nl
Afdeling waterpolo
AfdelingFunctieNaamTelEmail
Waterpolo
Trainer/coach heren selectie
Trainer/coach heren 2
Trainer/coach dames selectie
Trainer/coach JA o19Daan Zwetsloot
06-48533154
Trainer/coach BM o17Deveny Stijnman
Julia Hoogerheide

06-24967695
06-37240954
Trainer/coach CGDaan Zwetsloot
06-48533154
Trainer/coach DGAnnemarie Hoogerheide
Joel Beukema
06-36306783
06-29485544
Trainer/coach EGMiranda Wildschut
Rob van der Horst
06-22044522
06-13405125