Header1

Voor de samenstelling van het bestuur van Zv Haerlem verwijzen wij naar de pagina organisatie.

Waterpolo commissie
CommissieFunctieNaamTel:Email
WaterpoloVoorzittervacature
SecretariaatHans Wempewpsecretariaat@zvhaerlem.nl
Hoofd JeugdcoördinatieJoy van Loon06 52072941
ad interim Heren selectie Vacature
Heren teams (H3 t/m H7)Raymond van Tongeren06 11310480
Coördinator Scheidsrechters Coördinator o11 en instroomteamsCaspar Veenings06 2496 5705
DamesselectieSabina vd Zanden06-51327222
Dames 3Ciska Hiel06-46086607
Coördinator W-officials en Jeugdcoordinatie instroomFemke Lourens
Blauwe BoekjeMiranda Wildschut06 22044522
Zwemcommissie
CommissieFunctieNaamTelEmail
WedstrijdzwemmenvoorzitterVacaturewedstrijdzwemmen@zvhaerlem.nl
secretarisMarjolein Peterszwemsecretariaat@zvhaerlem.nl
CommissielidAstrid van der Sar
InschrijvingenLinda van der Woude
Erwin Gijzen
Paula Gijzen-Karpes
inschrijvingen@zvhaerlem.nl
Inschrijvingen
(Swimkick Minioren)
Sanne Munnikhuisinschrijvingen@zvhaerlem.nl
Overige commissies en functionarissen
CommissieFunctieNaamTelEmail
Bar/clubhuisVoorzitterRuud Cloeckhoe bereik ik de bar
SponsoringCoordinatorFrank Huitengafrank.huitenga@zvhaerlem.nl
Vertrouwenspersoonvertrouwenspersoon@zvhaerlem.nl
PinksterkampOrganisatie PinksterkampStefan Haack
Linda Lammers
Marianne Platen
Rosanne Hardebelt
pk@zvhaerlem.nl
Website
WebsiteFunctieNaamTelEmail
WebmasterHans Stocker
webredacteur zwemmen Stefan Haackweb.wedstrijdzwemmen@zvhaerlem.nl
webredacteur waterpolo
Gert-Jan Coevertweb.waterpolo@zvhaerlem.nl
webredacteur leszwemmen Jeroen Steltenpohlweb.leszwemmen@zvhaerlem.nl
webredacteur brevetzwemmen
Ben Hoekstrabrevetzwemmen@zvhaerlem.nl
Afdeling wedstrijdzwemmen
AfdelingFunctieNaamTelEmail
WedstrijdzwemmenHoofdtrainerGerard Meurszwemtrainers@zvhaerlem.nl
TrainerStefan Haack06-20446451zwemtrainers@zvhaerlem.nl
TrainerEd Dekkerzwemtrainers@zvhaerlem.nl
TrainerMaikel Kortekaaszwemtrainers@zvhaerlem.nl
TrainerRenata Jansen06-13849424zwemtrainers@zvhaerlem.nl
Afdeling recreatief zwemmen
AfdelingFunctieNaamTelEmail
Recreatief zwemmen:
– Banenzwemmenlesgever Ruud van der Weidendyruvdweiden@hotmail.com
– AquasportieflesgeverMiranda Eliveldjenny@zvHaerlem.nl
– Zwemmen met een beperkingCoördinatorJenny Klasenjenny@zvhaerlem.nl
– Hermine en Elise groep lesgeverElise Vriendelise_vriend@msn.com
Afdeling leren zwemmen
AfdelingFunctieNaamTelEmail
Leren zwemmen
– ZwemlescoordinatorJenny Klasenjenny@zvhaerlem.nl
– BrevetzwemmencoordinatorBen Hoekstrabrevetzwemmen@zvhaerlem.nl
– Ik zwem ik polocoördinator donderdagIlse Trakselikzwemikpolo@zvhaerlem.nl
– Ik zwem ik polocoördinator vrijdagAnnabel de Graafikzwemikpolo@zvhaerlem.nl
Afdeling waterpolo
AfdelingFunctieNaamTelEmail
Waterpolo
Trainer/coach dames selectieHans Blikslagerhans@blikslager.nl
Trainer/coach heren selectieDick Nieuwenhuizendick.nieuwenhuizen@caiway.net
Trainer keepers heren/dames selectieWim Helmsingw.j.helmsing@hotmail.com
Trainer/coach meisjes onder 17 jaarRuud Kerkhoffr.kerkhoff@luvu.nl
Lars Kerkhofflarsz1818@gmail.com