Voor de samenstelling van het bestuur van Zv Haerlem verwijzen wij naar de pagina organisatie.

Waterpolo commissie
CommissieFunctieNaamTel:Email
WaterpoloVoorzittera.i. Frank Pruijnf.pruijn@gmail.com
Secretariaat
(+ algemene info)
Hans Wempe06-53475901wpsecretariaat@zvhaerlem.nl
Coördinator ScheidsrechtersErnst Derks06-54730301sr-coordinator@zvhaerlem.nl
Coördinator W-officialsDorie en Theo Portegies
Coördinator instroom jeugdIsa Kuijpers
Coördinator jeugdteamsLars Kerkhoff
Fabienne Kerkhoff
Dennis Smit
06-46700286
06-55540616
06-19075906
waterpolojeugd@zvhaerlem.nl
SponsoringMarc Mentink06-29088794
MateriaalMartin Schulze06-44815559
Zwemcommissie
CommissieFunctieNaamTelEmail
WedstrijdzwemmenvoorzitterVacaturewedstrijdzwemmen@zvhaerlem.nl
secretarisMarjolein Peterszwemsecretariaat@zvhaerlem.nl
CommissielidAstrid van der Sar
InschrijvingenLinda van der Woude
Erwin Gijzen
Paula Gijzen-Karpes
inschrijvingen@zvhaerlem.nl
Inschrijvingen
(Swimkick Minioren)
Sanne Munnikhuisminioren@zvhaerlem.nl
Overige commissies en functionarissen
CommissieFunctieNaamTelEmail
Bar/clubhuisVoorzitterRuud Cloeckhoe bereik ik de bar
SponsoringCoordinatorFrank Huitengafrank.huitenga@zvhaerlem.nl
Vertrouwenspersoonvertrouwenspersoon@zvhaerlem.nl
PinksterkampOrganisatie PinksterkampStefan Haack
Linda Lammers
Marianne Platen
Rosanne Hardebelt
pk@zvhaerlem.nl
Website
WebsiteFunctieNaamTelEmail
WebmasterHans Stocker
webredacteur zwemmen Stefan Haackweb.wedstrijdzwemmen@zvhaerlem.nl
webredacteur waterpolo
Gert-Jan Coevertweb.waterpolo@zvhaerlem.nl
webredacteur leszwemmen web.leszwemmen@zvhaerlem.nl
webredacteur brevetzwemmen
Ben Hoekstrabrevetzwemmen@zvhaerlem.nl
Afdeling wedstrijdzwemmen
AfdelingFunctieNaamTelEmail
WedstrijdzwemmenHoofdtrainerGerard Meurszwemtrainers@zvhaerlem.nl
TrainerStefan Haackzwemtrainers@zvhaerlem.nl
TrainerEd Dekkerzwemtrainers@zvhaerlem.nl
TrainerMaikel Kortekaaszwemtrainers@zvhaerlem.nl
Afdeling recreatief zwemmen
AfdelingFunctieNaamTelEmail
Recreatief zwemmen:
– Banenzwemmenlesgever Ruud van der Weidendyruvdweiden@hotmail.com
– AquasportieflesgeverJenny Klasenjenny@zvHaerlem.nl
– Zwemmen met een beperkingCoördinatorJenny Klasenjenny@zvhaerlem.nl
– Hermine en Elise groep lesgeverElise Vriendelise_vriend@msn.com
Afdeling leren zwemmen
AfdelingFunctieNaamTelEmail
Leren zwemmen
– ZwemlescoordinatorJenny Klasenjenny@zvhaerlem.nl
– BrevetzwemmencoordinatorBen Hoekstrabrevetzwemmen@zvhaerlem.nl
– Ik zwem ik polocoördinator donderdagMaikel Kortekaasikzwemikpolo@zvhaerlem.nl
– Ik zwem ik polocoördinator vrijdagAnnabel de Graafikzwemikpolo@zvhaerlem.nl
Afdeling waterpolo
AfdelingFunctieNaamTelEmail
Waterpolo
Trainer/coach heren selectieJohn Speet
Trainer/coach heren 2Jaap Blok
Trainer/coach dames selectieTom Aalmoes
Trainer/coach dames 4/BMRuud Kerkhoffr.kerkhoff@luvu.nl
Trainer/coach BJ en CJDick Nieuwenhuizen
Trainer/coach CMLars Kerkhofflarsz1818@gmail.com
Trainer/coach CGRenata Jansen
Trainer/coach DGFabiënne Kerkhoff / Deveny Stijnman
Trainer/coach EG, pupillenGert-Jan Coevert / Maarten van Rossum
Trainer keepersWim Helmsingw.j.helmsing@hotmail.com