Voor de samenstelling van het bestuur van Zv Haerlem verwijzen wij naar de pagina organisatie.

Waterpolo commissie
CommissieFunctieNaamTel:Email
WaterpoloVoorzittera.i. Frank Pruijnf.pruijn@gmail.com
Secretariaat
(+ algemene info)
Hans Wempe06-53475901wpsecretariaat@zvhaerlem.nl
Coördinator ScheidsrechtersErnst Derks06-54730301sr-coordinator@zvhaerlem.nl
Coördinator W-officialsDorie en Theo Portegies
Coördinator instroom jeugdIsa Kuijpers
Coördinator jeugdteamsLars Kerkhoff
Fabienne Kerkhoff
Dennis Smit
06-46700286
06-55540616
06-19075906
waterpolojeugd@zvhaerlem.nl
SponsoringMarc Mentink06-29088794sponsoring@zvhaerlem.nl
MateriaalMartin Schulze06-44815559
Zwemcommissie
CommissieFunctieNaamTelEmail
Wedstrijdzwemmenvoorzittera.i. Monique Blokzwemsecretariaat@zvhaerlem.nl
secretariaatTjerk Peijnenborg
Manon Eeken
zwemsecretariaat@zvhaerlem.nl
CommissielidAngelique Daalman
InschrijvingenErwin Gijzeninschrijvingen@zvhaerlem.nl
Inschrijvingen
(Swimkick Minioren)
Sanne Munnikhuis
Lex van Leeuwen
minioren@zvhaerlem.nl
Overige commissies en functionarissen
CommissieFunctieNaamTelEmail
Bar/clubhuisVoorzitterRuud Cloeckhoe bereik ik de bar
SponsoringCoordinatorMarc Mentinksponsoring@zvhaerlem.nl
VertrouwenspersoonManouk Themmenvertrouwenspersoon@zvhaerlem.nl
VrijwilligerscommissieVoorzitter
Algemeen
Algemeen
Algemeen
Algemeen
Algemeen

Marieke Verbraak
Ben Bolsebroek
Ruud Cloeck
Ton van Soest
Mark Siezen
Noor Siezen
mariekeCVB@zvhaerlem.nl
Website
WebsiteFunctieNaamTelEmail
WebmasterHans Stocker
webredacteur zwemmen Stefan Haackweb.wedstrijdzwemmen@zvhaerlem.nl
webredacteur waterpolo
Gert-Jan Coevertweb.waterpolo@zvhaerlem.nl
webredacteur leszwemmen web.leszwemmen@zvhaerlem.nl
webredacteur brevetzwemmen
Ben Hoekstrabrevetzwemmen@zvhaerlem.nl
Afdeling wedstrijdzwemmen
AfdelingFunctieNaamTelEmail
WedstrijdzwemmenHoofdtrainerWim ten Woldezwemtrainers@zvhaerlem.nl
TrainerStephan Duboszwemtrainer@zvhaerlem.nl
TrainerEd Dekkerzwemtrainer@zvhaerlem.nl
TrainerZandra Overdijkzwemtrainer@zvhaerlem.nl
TrainerJoost de deugdzwemtrainer@zvhaerlem.nl
TrainerRoy vd Woudezwemtrainer@zvhaerlem.nl
Afdeling recreatief zwemmen
AfdelingFunctieNaamTelEmail
Recreatief zwemmen:
– Banenzwemmenlesgever Ruud van der Weidendyruvdweiden@hotmail.com
– AquasportieflesgeverJenny Klasenjenny@zvHaerlem.nl
– Zwemmen met een beperkingCoördinatorJenny Klasenjenny@zvhaerlem.nl
– Hermine en Elise groep lesgeverElise Vriendelise_vriend@msn.com
Afdeling leren zwemmen
AfdelingFunctieNaamTelEmail
Leren zwemmen
– ZwemlescoordinatorJenny Klasenjenny@zvhaerlem.nl
– BrevetzwemmencoordinatorBen Hoekstrabrevetgroep@zvhaerlem.nl
– Ik zwem ik polocoördinator donderdagMaikel Kortekaasikzwemikpolo@zvhaerlem.nl
– Ik zwem ik polocoördinator vrijdagConny Veeningsikzwemikpolo@zvhaerlem.nl
Afdeling waterpolo
AfdelingFunctieNaamTelEmail
Waterpolo
Trainer/coach heren selectieAnton Heiden06-30662211anton.heiden4@gmail.com
Trainer/coach heren 2Jaap Blok
Trainer/coach dames selectieTom Aalmoes06-54618791taalmoes@casema.nl
Trainer/coach AJ en BJDick Nieuwenhuizen
Trainer/coach BCM
Trainer/coach CM combi
Trainer/coach CGRenata Jansen
Trainer/coach DG1Fabiënne Kerkhoff
Trainer/coach DG2Daan Zwetsloot
Trainer/coach EG, pupillenGert-Jan Coevert / Jeremy Tuijn
Trainer keepersWim Helmsingw.j.helmsing@hotmail.com